Изумителен! Никола Илиев с хеттрик от асистенции срещу Наполи

Снимка: Оф. сайт на Интер

5391 0

Един от най-големите таланти на българския футбол - Никола Илиев, продължава да блести в дублиращия тим на италианския гранд Интер.

Родният национален състезател записа хеттрик от асистенции за победата с 4:0 над Наполи. Младите "нерадзури" разгромиха връстниците си, чиито "батковци" са първи в Серия А, където правят фурор този сезон.

Още в 17-ата минута сърбинът Александър Станкович откри резултата със страхотен далечен изстрел. 5 минути по-късно (23') отново той "блесна" след центриране на Илиев от корнер.

В 35-ата минута Никола Илиев проби отляво, пускайки извеждащ пас към Исиака Камате, който не сбърка, правейки резултата класически. Третата си асистенция родният талант записа отново от ъглов удар, а автор на попадението бе Денис Куратоло.

Страхотните изяви на Никола Илиев привлякоха вниманието на много други сериозни отбори. Ето тимове от кои топ първенства се интересуват от младока