Грациозен гол на Цонев в Китай не стигна и за точка след късна драма (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1038 0

Българският полузащитник Борислав Цонев вкара първото си попадение през новия сезон в китайската Суперлига още във втория кръг. Това се случи по време на поражението с 2:3 при визитата на Чанчун Ятай. Цонев се разписа от свободен удар в 72-рата минута, с което резултатът беше изравнен на 1:1.

Срещата завърши по възможно най-драматичния начин, като гостите от Далиен изравниха за 2:2 в 4-ата минута на добавеното време чрез Стрели Мамба. Само минута по-късно домакините буквално с последния изстрел в мача взеха успеха с 3:2.

Сержиньо вкара първия гол в мача в 6-ата минута, а Ляо Чънчжан в 79-ата и в 96-ата минута вкара останалите две попадания.

Далиен има три точки след първите два мача и се нарежда на 7-о място. Три отбора са с пълен актив след първите два мача – Чанчун Ятай, Шанхай Порт и Шанхай Шенхуа.

Следете всички новини от представянето на Борислав Цонев със SportLive.bg!