Борислав Цонев продължава с головете в Китай, изумителното му изпълнение "взриви" трибуните (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

14008 0

Бившият национал на България и футболист на Левски - Борислав Цонев, продължава да вкарва гол след гол за отбора си в Китай. Този път той се разписа при равенството 2:2 между негоия Далиен Про и Пекин Гуоан.

Цонев даде аванс на отбора си още в 7-мата минута с невероятно изпълнение от границата на наказателното поле, което накара феновете по трибуните да "избухнат" в неистова радост. В 25-ата обаче гостите изравниха резултата, а десет минути след това пропиляха чиста възможност да излязат напред в резултата заради пропусната дузпа.

В 56-ата минута попадение за Далиен не бе зачетено заради засада, а девет минути преди края Юнинг Жанг даде преднина на Пекин Гуоан. С гол в 83-тата минута тимът на Цонев успя да стигне до точката в двубоя от 17-тия кръг на китайската Суперлига.

Ето какво направи българинът преди броени дни!