Андрей Гълъбинов не игра за Специя при равенство с Верона

Снимка: Alessandro Sabattini/Getty Images

1020 0

Андрей Гълъбинов не игра за Специя при гостуването на Верона в мач от 34-тия кръг на италианската Серия А. Двубоят завърши наравно 1:1, като и двата гола паднаха през второто полувреме на мач.

Още в 4-ата минута Верона вкара след удар с глава на Кевин Лазаня, но реферът отмени попадението поради засада. Отново Лазаня и Еди Салдедо отправиха опасни удари през първото полувреме, но резултатът остана 0:0 след първите 45 минути.

В 46-ата минута Лазович центрира към Салседо и той се разписа. Давиде Фараони в 51-ата минута беше близо до гола, но изпусна възможността си В 86-ата минута появилият се като резерва Рикардо Сапонара възстанови равенствот с хубав удар в десния ъгъл.