Хичо вкара за победа на Ксанти

1047 0

Николай Димитров вкара втори си гол за сезона при победата на неговия Ксанти с 3:1 срещу Панаитоликос в мач от 9-ия кръг на гръцкото първенство.

Юношата на "Левски" изравни резултата в 16-ата минута, след като в деветата сърбинът Марко Марковски беше открил за гостите. Хичо напусна терена в 58-та минута за сметка на халфа Дани Нието, като секунди по-рано Емануил Папастериано даде аванс на Панаитоликос. Овидиу Ереа пък оформи крайното 3:1 с гол в добавеното време.

Победата изкачи Ксанти на девето място в класирането, докато Панаитоликос е 13-и и точно над чертата на изпадащите.