Пред очите на наш национал: Босът на Анкарагюджю нокаутира рефера на мача (ВИДЕО)

3737 0

Страшен скандал стана по време на мач от турската Суперлига, съобщава "Фанатик". След двубоя от 15-ия кръг между Анкарагюджю и Ризеспор президентът на тима от столицата нокаутира съдията на срещата.

Какво се случи в мача?

Двубоят завърши с равенство 1:1, след като за гостите в 97-ата минута вкара Адолфо Гаич. През първото полувреме реферът Халил Мелер отмени гол на домакините, а в 50-ата минта бе изгонен познатият у нас Али Соу.

Атаката на боса

В края на мача президентът на Анкарагюджю - Фарук Коджа, излезе в центъра на терена в компанията на свои хора и се изправи срещу рефера. Докато той се ръкуваше с някого, Коджа го удари с юмрук в лицето. Когато Мелер падна, мъжете започнаха да го ритат.

Съдията стигна до болница

Впоследствие на съдията му бе оказана медицинска помощ в съдийската стая, а после той бе откаран в болница. Мелер има сериозен оток на лявото око след удара.

Това се случи пред очите на българския национал Мартин Минчев, който беше титуляр за Ризеспор. В Аржентина пък съдия наръга футболист в гърдите.