Зъл Меси към върналия Нидерландия в мача играч: Какво зяпаш, идиот? (ВИДЕО)

14466 0

Капитанът на Аржентина Лионел Меси на няколко пъти си изпусна нервите след мача с Нидерландия на Световното първенство по футбол. Както е известно, южноамериканците се класираха на полуфиналите след победа с дузпи, след като за 120 минути завършиха 2:2.

"Гаучосите" водеха с 2:0 в мача до 83-ата минута, но два късни гола на Ваут Вегхорст върнаха "лалетата" в мача. При дузпите Меси и компания надделяха с 4:3.

След двубоя носителят на 7 награди "Златната топка" даваше интервю, когато Вегхорст се появи и веднага прикова вниманието на аржентинеца. Меси спря да отговаря на журналиста и се обърна към нидерландеца с думите:

"Какво зяпаш, идиот? Махай се оттук", каза ясно суперзвездата на нападателя, с когото имаше спорове и по време на самия мач. Ето за какво Лионел нападна и селекционера на съперника - Луис ван Гаал.