Звезда на Хърватия се закани: Искаме да спечелим Световната титла заради Модрич!

1846 0

Фланговият футболист на Хърватия Иван Перишич сподели, че отборът се стреми да спечели Световното първенство заради звездата на „шахматистите“ Лука Модрич. 37-годишният носител на „Златната топка“ за 2018 година по всяка вероятност играе  последните мачове за родината си.

Тази вечер „ветрените“ се изправят срещу Аржентина в първия полуфинал на Световното първенство в Катар. Двубоят започва в 21 часа.

Модрич играе на четвърти Мондиал с Хърватия. Още преди началото на шампионата звездата на Реал Мадрид обяви, че турнирът в Катар ще е последен за него с екипа на „шахматистите“.

Кристиано Роналдо не можа да спечели трофея. Меси все още се опитва да го направи с Аржентина. Ще дадем всичко от себе си, за да спечелим Световната купа за Модрич“, обяви Перишич пред „HITC“.