ВИДЕО: В Италия направиха 20-метров робот с облика на Роналдо


ВИДЕО: В Италия направиха 20-метров робот с облика на Роналдо
Снимка: Getty Images/Guliver

3360 0

Кристиано Роналдо бе превърнат в 20-метров робот за популярния в Италия фестивал "Виареджо". Огромната фигура на португалеца бе поставена върху движеща се платформа, а над главата му бе написано името на робота - "Идол".

Роботът на фестивала дори можеше да се движи. Или поне някои свои части - ръцете, вратът и краката. В крайна сметка финалната поза е измислена оригинално - роботът застава в популярната позиция, с която Кристиано Роналдо празнува своите голове.

Хиляди хора присъстваха на фестивала и бяха зарадвани от интересната идея. Всички побързаха да си направят снимки с него, като не пропуснаха и да уловят ефектния момент, в който от него излезе дим. Откакто е в Ювентус, Роналдо е главната "атракция" на Серия А, като дори интересът към първенството се увеличи значително.

ЕФЕКТЪТ РОНАЛДО: НАЙ-МАЛКО ГОЛОВЕ И НАЙ-СЛАБИ ГОЛМАЙСТОРИ В ИСПАНИЯ ОТ ГОДИНИ НАСАМ

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички