Неузнаваем: Спечелил Висшата лига и Шампионска лига с Челси не прилича на себе си (СНИМКА)

Снимка: Getty Images / Guliver

3592 0

Бившият футболист на Челси - Рамиреш, има интересна нова визия, която ще затрудни и най-големите му фенове да го разпознаят.

Дефанзивният полузащитник беше познато лице в стартовия състав на "сините" между 2010 и 2016 година, като помогна на Челси да спечели пет големи отличия по време на престоя си в Западен Лондон.

Как изглежда Рамиреш днес?

Още: Чудовищен 16-годишен рекорд пада в дербито на Манчестър при определен развой

Бившият бразилски национал приключи с Челси през 2016-а. Той направи трансфер в Китай, където игра 3 години за Джангсу Сунинг, преди да се завърне у дома и да завърши своята кариера в Палмейрас. В днешно време обаче бившият футболист изглежда неузнаваем с нова визия, като можете да видите "ПРЕДИ" и "СЕГА" в снимката по-долу.

Припомняме, че Рамиреш спечели ФА Къп, Шампионска лига, Купата на Лигата и Висшата лига, защитавайки цветовете на лондонския гранд Челси. "Сините" фенове пък никога няма да забравят неговото попадение във вратата на Барселона през 2012 година в полуфиналната фаза на най-комерсиалния европейски турнир.

Манчестър Сити и Челси влизат в люта битка за "следващия Луис Суарес" от Ливърпул Монтевидео

Лийдс (почти) не си остави шанс без Груев за ФА Къп! Челси мина през нов ад, но се измъкна (ВИДЕО)