Мело нарече Киелини "страхливец" и изброи причините да е "най-лошият от лошите"


Мело нарече Киелини "страхливец" и изброи причините да е "най-лошият от лошите"
Снимка: Getty Images/Guliver

1540 0

 

Полузащитникът Фелипе Мело се обиди на твърденията на Джорджо Киелини, че той е "най-лошият от най-лошите" футболисти, с които е играл. Бразилецът на свой ред обиди жестоко звездата на Ювентус и изброи няколко възможни причини, за да си навлече гнева му.
"Бих искал да знам за какви инциденти се отнася това. Когато бях в Торино, никога не ми е липсвало уважение към никого: съотборници, директори, който и да е в Ювентус. В този момент обаче нямам уважение към него. И никога няма да имам. Той казва, че Балотели трябва да бъде плеснат, а аз съм най-лошият от най-лошите, които винаги са рискували да разпалят скандал. Е, той винаги е бил страхливец, който е готов да се подмокри", заяви Мело, цитиран от "La Gazzetta dello Sport".
"Освен това е твърде лесно да се гавриш с някого в книга. Може би "този защитник" все още ми се сърди, защото, когато отидох в Галатасарай, ние нанесохме на неговия Юве някои шамари и ги извадихме от Шампионска лига. Или че Интер спечели всичко, а аз съм интерист", допълни халфът.
"Киелини винаги се държи така, сякаш е най-великият... Напомням също, че победихме Италия с 3:0 в Купата на Конфедерациите през 2009 година, спечелена в крайна сметка от Бразилия. Може би той все още е огорчен от това, че не спечели нищо на международно ниво с Италия", завърши бразилецът. А какъв беше блестящият отговор н Мело към съперник, нарекъл го "маймуна", вижте в този материал. 

Полузащитникът Фелипе Мело се обиди на твърденията на Джорджо Киелини, че той е "най-лошият от най-лошите" футболисти, с които е играл. Бразилецът на свой ред обиди жестоко звездата на Ювентус и изброи няколко възможни причини, за да си навлече гнева му.

"Бих искал да знам за какви инциденти се отнася това. Когато бях в Торино, никога не ми е липсвало уважение към никого: съотборници, директори, който и да е в Ювентус. В този момент обаче нямам уважение към него. И никога няма да имам. Той казва, че Балотели трябва да бъде плеснат, а аз съм най-лошият от най-лошите, които винаги са рискували да разпалят скандал. Е, той винаги е бил страхливец, който е готов да се подмокри", заяви Мело, цитиран от "La Gazzetta dello Sport".

"Освен това е твърде лесно да се гавриш с някого в книга. Може би "този защитник" все още ми се сърди, защото, когато отидох в Галатасарай, ние нанесохме на неговия Юве някои шамари и ги извадихме от Шампионска лига. Или че Интер спечели всичко, а аз съм интерист", допълни халфът.

"Киелини винаги се държи така, сякаш е най-великият... Напомням също, че победихме Италия с 3:0 в Купата на Конфедерациите през 2009 година, спечелена в крайна сметка от Бразилия. Може би той все още е огорчен от това, че не спечели нищо на международно ниво с Италия", завърши бразилецът. А какъв беше блестящият отговор н Мело към съперник, нарекъл го "маймуна", вижте в този материал. 

 

Интересен ли ви беше този материал? Ако да – последвайте ни във Viber за още пикантни новини около спорта!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички