България - Канада по ТВ: Къде да гледаме важния мач на "лъвиците" от Световното първенство по волейбол?

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2509 0

Женският национален отбор по волейбол на България ще изиграе днес (30 септември) предпоследния си мач от първата групова фаза на Световното първенство!

До момента "лъвиците" на Лоренцо Мичели допуснаха три загуби - 1:3 от Германия, 2:3 от Сърбия и 1:3 от САЩ. Канадките са с две поражения и една победа - 0:3 от Сърбия, 0:3 от САЩ и 3:0 срещу Казахстан.

България е на пето място в класирането в Група "С" с актив от 1 точка и баланс 4:9 при геймовете. Канада е на четвърта позиция с 3 пункта и баланс 3:6.

За да се класираме за втория кръг от Световното първенство трябва да завършим в Топ 4, така че днес преследваме задължителна победа!

Двубоят ще стартира в 17:00 часа българско време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 2". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на България - Канада НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG.