България - Аржентина по ТВ: Къде да гледаме мача за бронза на Световното по волейбол u21?

Снимка: facebook / bfvolley

5326 0

Националният отбор на България за мъже до 21 години ще спори с Аржентина за бронзовите медали на Световното първенство по волейбол в Бахрейн. Двубоят в Манама е днес от 17:00 часа българско време.

Във втория полуфинал аржентинците загубиха с 1:3 (25:23, 21:25, 21:25, 20:25) гейма от тима на Иран. Главен съдия на срещата бе българинът Александър Виналиев.

По-рано в събота в първия полуфинал България отстъпи също с 1:3 гейма на защитаващия титлата си състав на Италия.

Малкият финал ще започне в 17:00 часа и ще бъде предаван пряко по Max sport 1, както и онлайн в канала на Международната федерация по волейбол в Youtube. Още новини за волейбол четете в Sportlive.bg.