Александър Николов с дебют и победа с екипа на Лубе

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

3090 0

Една от най-големите надежди на българския волейбол - Александър Николов, направи успешен дебют с екипа на италианския шампион Кучине Лубе Чивитанова

Родният талант беше включен на два пъти като резерва в първия и втория гейм на мача, записвайки 3 точки. 2 от тях дойдоха от начален удар, а третата от блокада.

Лубе записа шампионатен успех срещу Таранто в двубой от откриващия кръг на новия сезон в Италия. Гостите се наложиха над съперника с 3:0 гейма (25:23, 25:23, 25:21).

"Много съм щастлив, че влязох в игра и успях да помогна на отбора да спечели първите два гейма. Благодаря на всичките свои съотборници. Много се вълнувах от дебюта си в италианския елит. Постигнахме важна победа", заяви Николов пред медиите след победата.