Твърде емоционален Григор Димитров: Едва говори след Циципас - какво си е казал за паметната победа (СНИМКИ)


Твърде емоционален Григор Димитров: Едва говори след Циципас - какво си е казал за паметната победа (СНИМКИ)
Снимка: Getty Images

8670 0

Гордостта на българския тенис - Григор Димитров, успя да победи в зрелищен мач Стефанос Циципас, за да се класира на финала на турнира от сериите "Мастърс" в Париж. Веднага след мача родният състезател разкри, че е изключително емоционален и се радва на големия си успех във френската столица.

Щастливият Григор Димитров

"Не мога да изразя емоцията си, просто съм щастлив, че преминах през двубоя по такъв начин. Вторият сет бе много коварен. Изоставах с 15:40 и си казах, че трябва да променя нешо за да победя тенисист като него. Това бе всичко, което можех да направя. В средата на втория сет той повиши нивото си и всеки гейм стана все по-труден", сподели Григор.

"Първите точки в тайбрека бяха отлични. Трябва да се възползваш от тези шансове, само това можеш да направиш срещу подобни качествени тенисисти. Продължих да вярвам и да съм концентриран. Всеки път правех нещо с топката".

"Няма да плача, но съм много емоционален. Просто изживявам момента. Пътят е забавен, все по-сериозни стават нещата за мен", добави още Димитров.

Не изпускайте важен момент в спорта – за последните новини в спорта последвайте ни във Viber ТУК.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Григор Димитров направи епичен коментар за "големите трима" в световния тенис.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Под лупа

След 14 години: Лудогорец сдаде трона, ето кой е новият крал на Европа!

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички