Шах и мат! Григор сътвори майсторски минаващ бекхенд във Вашингтон (ВИДЕО)

2511 0

Григор Димитров си даде малко по-дълга почивка след Уимбълдън, но по нищо не личи да е загубил и капчица от спортната си форма. Българинът стартира с драматична победа на турнира от сериите ATP 500 във Вашингтон, а по време на срещата предложи и много зрелище.

Гришо на няколко пъти блесна с брилянтни отигравания на корта, които възхитиха феновете по трибуните. Българинът до такава степен зарадва запалянковците, че бе изпратен с фанатични викове "Оле, оле, оле! Григор, Григор!" (ВИДЕО)

Григор Димитров стартира много силно срещата и поведе с 3:0 гейма в първия сет, а в четвъртия гейм направи превъзходен минаващ бекхенд уинър с една ръка, който остави Адриан Манарино без отговор. Запазената марка на Гришо заслужи солидни аплодисменти от трибуните.

ОЩЕ: 10 минути абсолютна класа! Виртуозът Григор "преподава" тенис! (ВИДЕО)