Джокович не може без скандали: Изкара си го на съдията и след това погна своя щаб (ВИДЕО)

4063 0

Новак Джокович записа поражение на четвъртфинала на турнира от сериите "Мастърс" в Рим. Сърбинът бе победен с 6:2, 4:6, 6:2 от 20-годишния датчанин Холгер Руне, а срещата не мина без скандали и разправии от страна на Ноле.

Джокович "захапа" съдията

След края на разиграване в третия сет арбитърът на корта Мохамед Лаяни обяви резултата, първо, на италиански, докато Ноле се готвеше да изпълни сервис. След това реферът направи същото и на английски, но това подразни световния номер 1 и той поиска обяснение, създавайки люта дискусия.

"Каква е драмата да чакаш и да обявиш от английски на италиански? Ще играем ли, или какво? Защо не обявиш резултата за 20 секунди? Просто обявете резултата, за бога...", каза Джокович.

Ноле скочи и на щаба си

Нервите на Новак Джокович не издържаха в много тежък момент мача. При 1:1 сета и изоставане от 0:3 в третата час, Ноле използва почивката, за да се обърне към Горан Иванишевич и хората от щаба си:

"Сам играя, сам съм на корта, сам взимам решенията. Цялата ми кариера е така. Никакво отношение, никакво участие. Не знаете какво да ми кажете, нямате никакво мнение".