Страхотно: Ансамбълът ни с втори медал от Пезаро!

Снимка: БГНЕС

1208 0

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели втори медал от Световното първенство в Пезаро, Италия. След среброто в многобоя, днес грациите ни взеха и бронз във финала на три топки и две въжета.

Възпитаничките на Весела Димитрова в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Елена Бинева, Теодора Александрова и Лаура Траатс изиграха солидно съчетанието си и заслужено бяха оценени високо от съдиите с резултат от 18.600.

Златните медали бяха за ансамбъла на Русия с 18.900, а на второ място завърши съставът на Япония с оценка от 18.650. По-рано днес тимът ни завърши на четвърто място във финала на обръчи.