Унижение! Британец разби с 4 нокдауна за 4 минути непобеден досега боксьор (ВИДЕО)

5478 0

Във Вроцлав (Полша) на боксовата гала на Олександър Усик - Даниел Дюбоа британецът Хамза Шираз (19-0, 14 KO) победи Дмитрий Митрофанов (13-1-1, 6 KO) още във втория рунд след блестящо начало с много агресивна игра.

Още в първия рунд Шираз направи три нокдауна. Първо украинецът падна след прав удар, а след това и след джаб. Реферът зачете третия нокдаун след страничния удар, след който украинецът остана прав.

В началото на втория рунд Хамза отново прати украинеца в нокдаун. Този път реферът веднага спря битката - технически нокаут.

24-годишният Шираз спечели титлата на Commonwealth в средна категория през ноември. А сега той победи 33-годишният Дмитро Митрофанов, който можеше да се похвали с рекорд от 13 мача без загуба. Очакваше да да бъде най-трудният съперник на британеца досега, но двубоят приключи още във втория рунд. Всичко най-интересно около галата преди Усик 0 Дюбоа - следете в Sportlive.bg.