Тайсън Фюри посочи хонорара, който би го върнал на ринга

1624 0

Световният шампион в тежка категория на WBC Тайсън Фюри призна, че има възможност да се върне на ринга. Той обмисля да се бие с победителя от битката-реванш между Олександър Усик и Антъни Джошуа.
Британецът призна, че би излязъл на ринга, ако получи като хонорара 500 милиона долара за опита си да спечели званието абсолютен световен шампион в категорията.
"Дори 200 милиона долара няма да ме устроят днес. Мисля, че това ще е половината от това, което бих искал да получа след завършването на кариерата си. След възобновяване на кариерата си, имам желание да спечеля половин милиард.

Сапуненият мехур Джошуа се спука, така че дайте ми това, което заслужавам и ще реша всички проблеми", каза "Циганския крал", цитиран от Boxingnews24. Ето какво каза той по повод евентуалното си завръщане вчера.