Тайсън Фюри изригна и отсече: Аз съм най-добрият, живял някога!

1978 0

Шампионът по бокс Тайсън Фюри реши да припомни, че е най-добрият в тежка категория в момента. 33-годишният англичанин отсече, той е най добрият, който някога се е раждал. Фюри е класиран като най-добрият активен състезател в своята категория в света от ESPN.

Циганския крал е с рекорд от 32-0-1 на професиналния боксов ринг. През април той нокаутира Дилиън Уайт в Лондон. След този двубой Фюри обяви, че се оттегля.

Спекулациите, че той отново ще се качи на ринга обаче не спират. Слуховете сочат, че той може да се бие срещу победителя от сблъсъка Антъни Джошуа - Александър Усик. Подобен мач ще бъде битка за обединяване на всички пояси.

„Аз съм най-добрият по дяволите! Аз съм най-добрият, живял някога! Аз съм истинският бос на тежка категория. Аз притежавам тези шибаняци!“, обяви Фюри във видео, публикувано в „Туитър“.

А ето какво е отказало Дерек Чисора от трети мач срещу Фюри.