Гоцев: Кубрат ще пътува за САЩ през май, няколко адвокати ще го бранят


Гоцев: Кубрат ще пътува за САЩ през май, няколко адвокати ще го бранят
Снимка: Sportlive/Тодор Маргаритов

1974 0

Мениджърът на Кубрат Пулев - Ивайло Гоцев, разкри, че клиентът му ще пътува за САЩ на 14 май и ще присъства на изслушването пред Калифорнийската атлетическа комисия относно скандала с целувката на Джени Суши. "Кубрат ще пътува през май за САЩ, за да присъства на изслушването на Калифорнийската атлетическа комисия. Ще бъде защитаван от няколко адвокати", посочи Гоцев пред вестник "България днес".

"Неговото желание е истината да излезе наяве. Джени Суши сбърка с държанието си. Нейната история е много различна от действителността. Кубрат прие това като препятствие. Хората видяха какъв характер има след всичко, което се случи на ринга и извън него. Целувката обиколи цял свят и още стои по медиите", допълни мениджърът.

А дали видеото, показващо разкрепостеното поведение на репортерката, ще бъде представено от защитата на Пулев - вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички