Антъни Джошуа си пожела Кубрат Пулев да тренира възможно най-добре, за да се получи хубав сблъсък


Антъни Джошуа си пожела Кубрат Пулев да тренира възможно най-добре, за да се получи хубав сблъсък
Снимка: Guliver/GettyImages

1921 0

Световният шампион в тежката категория на бокса Антъни Джошуа сподели интересно мнение преди сблъсъка си с българския претендент за титлата на IBF - Кубрат Пулев. Двамата ще излязат на ринга по-късно тази година - на 12 декември.

"Еди Хърн обича да подгрява битките, получава му се много добре с изказванията. Аз съм смирен и здраво стъпил на земята, моята работа е да се подготвя възможно най-добре. Вътрешното ми усещане на боец е, че ще го смажа, но това е било винаги.

Ако изключим това, се надявам Пулев да тренира възможно най-добре и да се подготви, защото само така можем да предложим хубав сблъсък" - сподели Джошуа за "Sky Sports". А по-рано Кубрат Пулев обясни изказването си за тена на Джошуа, заради което бе обвинен в расизъм.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички