Снимка: Gulliver/Getty Images

851 0

Лос Анджелис Клипърс тази нощ победи като гост Сан Антонио Спърс със 114:105 в среща от Националната баскетболна асоциация. С това резултатът в серията между двата тима е равен - 2:2 победи.

Първата част беше изключително оспорвана и завърши наравно 25:25. През вторите десет минути гостите имаха леко предимство, като се оттеглиха на почивката с аванс от 4 точки. След подновяването на играта мачът отново беше оспорван, но ЛА Клипърс не изпусна водачеството си. В четвъртия период гостите заиграха силно и не изпуснаха победата, а основна заслуга за доброто представяне в решителните минути имаше ДеАндре Джордан.

Най-резултатен за победителите стана Крис Пол, който отбеляза 34 точки. За Сан Антонио Кауай Ленард реализира 26.

Петият мач между двата тима ще бъде във вторник в Лос Анджелис.