Трипъл-дабъл на сърбин разплака Голдън Стейт за първи път през новия сезон в НБА (ВИДЕО)

1659 0

Тимът на Голдън Стейт Уориърс допусна първата си загуба през новия сезон в НБА, отстъпвайки Денвър Нъгетс със 123:128 пред 18 064 зрители в зала "Chase Center" в Сан Франциско!

Гостите влязоха по-добре в мача и спечелиха първите две части с 40:34 и 30:18. Голдън Стейт се вдигна след почивката в опит да стопи разликата от 18 точки, но в крайна сметка успя да заличи само 13 от тях след 36:28 в третата и 35:30 в четвъртата.

Най-резултатен за победителите бе сърбинът Никола Йокич, който се отчете с трипъл-дабъл - 26 точки, 12 борби и 10 асистенции. За домакините над всички за пореден път бе Стеф Къри, който записа 34 т., 5 борби и 4 асистенции на сметката си. (репортаж от случилото се в Сан Франциско можете да видите най-отдолу в статията!)