Резултати в НБА

888 0

В мач от редовния сезон миналогодишният финалист Голдън Стейт Уориърс записа категорична победа като домакин със 109:86 над Сакраменто Кингс.

Двата тима изиграха много равностойно първо полувреме, като "воините” се оттеглиха на почивка с минимален аванс от 3 точки при 50:47 в своя полза.

Играчите на Стив Кър нанесоха решителния си удар след феноменална трета четвърт, спечелена с 42:15 и до края нямаха проблем да се поздравят с крайния успех – техен 47 от началото на сезона.

Най-резултатен за победителите бе Клей Томпсън с 35 точки, а 21 добави Кевин Дюрант. За гостите от Сакраменто Мат Барнс вкара 15 пункта, към които добави и 14 борби.