Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №9 (1.08 - неделя)


Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №9 (1.08 - неделя)
Снимка: Getty Images

1508 0

Олимпийските игри в Токио са преполовени. До края им остават 8 дена, а ето какво ни очаква в ден №9 от старта им в японската столица, в който ще наблюдаваме 1/4-финалния мач на Стойка Кръстева на турнира по бокс:

01:00 - 12:30 Сърфинг

02:30 - 07:00 Стрелба

50 метра пушка 3 позиции мъже - тренировка

09:00 - Тенис

09:00 - финал на двойки жени

- след края им - финал на сингъл мъже

- след края му - финал на смесени двойки

03:00 - 16:50 Плажен волейбол

Мъже и жени - 1/8-финали

03:00 - 17:30 Волейбол

3:00 Мъже - група А - Полша - Канада

5:05 Мъже - Група В - Бразилия - Франция

8:20 Мъже - Група В - ROC - Тунис

10:25 Мъже - Група А - Италия - Венецуела

13:40 Мъже - Група А - Япония - Иран

15:45 Мъже - Група В - САЩ - Аржентина

03:00 - 17:30 Хандбал

3:00 Мъже - група В - Португалия - Япония

5:00 Мъже - група В - Египет - Бахрейн

8:15 Мъже - Група А - Испания - Аржентина

10:15 Мъже - Група А - Норвегия - Франция

13:30 Мъже - Група А - Германия - Бразилия

15:30 Мъже - Група В - Дания - Швеция

03:10 - 15:55 Лека атлетика

Хвърляне на чук - жени квалификации, 3000 метра стийпълчейз - жени серии, дълъг скок квалификации жени, тласкане на гюле жени финал, 400 метра мъже серии, 13:10 висок скок - мъже финал, 100 метра мъже полуфинали, 100 метра с препятствия - жени полуфинали, 14:20 троен скок жени финал, 800 метра мъже полуфинали, 400 метра с препятствия мъже полуфинали, 15:50 100 метра финал мъже

03:30 - 16:45 Хокей на трева

3:30 Мъже - четвъртфинал

6:00 Мъже - четвъртфинал

12:30 Мъже - четвъртфинал

15:00 Мъже - четвъртфинал

04:00 - 15:00 Тенис на маса

4:00 Мъже и Жени - отборно - 1/8-финали

8:30 Мъже и Жени - отборно - 1/8-финали

13:30 Мъже и Жени - отборно - 1/8-финали

04:00 - 17:00 Баскетбол

4:00 Жени - Група А - Канада - Испания

7:40 Мъже - Група С - Аржентина - Япония

11:20 Мъже - Група С - Испания - Словения

15:00 Жени - Група А - Република Корея - Сърбия

04:10 - 06:30 BMX Фрийстайл

Парк - жени и мъже - финали

04:30 - 06:30 Плуване

50 метра - свободен стил - мъже финал, 50 метра - свободен стил - жени финал, 1500 метра свободен стил - мъже финал, 4x100 метра смесена щафета - финал жени, 4x100 метра смесена щафета мъже

05:00 - 13:40 Бокс

Жени категория до 51 кг - 1/4-финали Стойка Кръстева, мъже - кат. до 57 кг, до 69 кг, до 75 кг, до 81 кг, + 91 кг, четвъртфинали, полуфинали в кат. до 69 и 81 кг

05:00 - 17:00 Борба

5:00 Мъже - кат 60 кг/130 кг класически стил, свободен стил - кат. до 76 кг 1/8-финали, 1/4-финали

12:15 Мъже - кат. 60 кг, 76 кг и 130 кг класически стил - полуфинали, жени свободен стил - 76 кг - 1/2-финали

06:00 - 16:00 Бейзбол

Мачове от първия кръг

06:05 - 10:00 Ветроходство

07:00 - 17:00 Бадминтон

Мъже сингъл - 1/4-финали, смесени двойки - финал, 14:30 жени сингъл полуфинали и финал, жени двойки финал, мъже двойки мач за бронза

07:50 - 17:00 Вдигане на тежести

7:50 Жени кат. до 76 кг - Група В

13:50 Жени кат. до 76 кг - Група А

08:00 - 16:00 Водна топка

8:00 Жени - Група В - Унгария - Китай

9:30 Жени - Група А - Нидерландия - Канада

12:20 Жени - Група В - ROC - Япония

13:50 Жени - Група А - Австралия - Република Южна Африка

11:00 - 15:00 Спортна гимнастика

Земна гимнастика - финал мъже, 11:55 прескок - жени финал, 12:44 кон с гривни - мъже финал, 13:27 халки - финал жени

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Из архива


Какво се случи с Мичу - идолът на Ерлинг Холанд, който покори Висшата лига?

През 2012 г. един испански атакуващ халф като че ли от нищото взриви Висшата лига. С 18-те си гола за скромния...

Реклама

Най-четени новини


виж всички