Снимка: Ivan Ivanoff / LAP.bg

2794 0

Вторият квалификационен двубой за Европейското първенство в Германия през 2024-а година се развива кошмарно за България. След 45 минути "лъвовете" изостават с 0:3 от Унгария.

Възпитаниците на Младен Кръстаич не показаха почти нищо и в защита, и в нападение. Това позволи на домакините да се забавляват на терена, а Доминик Собослай да бъде достатъчно уверен, за да удвои преднината за своята родина по страхотен начин.

22-годишният полузащитник на РБ Лайпциг получи шанс да изпълни пряк свободен удар в 26-ата минута на двубоя. Той го направи по най-добрия начин, реализирайки второто попадение за своя тим.

От сериозна дистанция талантливият халф стреля мощно, намирайки горния десен ъгъл на вратата на Даниел Наумов, за да направи резултата 2:0.