Ясен Петров: Момчетата се сбиха на терена, доволен съм!

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

2344 0

Националният селекционер Ясен Петров остана доволен от представянето на своите възпитаници при загубата от Италия в мач от квалификациите за Мондиал 2022. Петров заяви, че е видял раздаване на терена от неговите футболисти, а с малко повече късмет е можело да вземат нещо от мача.

"Момчетата дадоха всичко от себе си срещу много силен отбор. Италия е добър отбор, 13-а поредна победа. Момчетата се сбиха, раздадоха се, натрупа се умора у тях. Имаше спорни моменти, щастието можеше да ни се усмихне. Видях мъже и съм доволен.

Неприятно беше да се приберем с гол пасив на почивката, беше 43-а минута. Това е футболът, имаше ситуация, в която и ние можехме да получим 11-метров наказателен удар, но така е преценил съдията, трябва да приемем решението му. Андрей днес спечели над 13-14 единоборства, запазихме го срещу Швейцария", заяви Ясен Петров.

Какво каза Андрей Гълъбинов след мача - четете ТУК!

Какво каза Роберто Манчини след мача - четете ТУК!