Дни, след като "наказа" БФС: Кметът на Пловдив на среща със Христо Стоичков


Дни, след като "наказа" БФС: Кметът на Пловдив на среща със Христо Стоичков
Снимка: Aleksandar Stoyanov и Yulian Todorov / LAP.bg

1020 0

Най-успешният български футболист в историята - Христо Стоичков, вече е в Пловдив. Легендарният номер 8, заедно с куп други родни величия, ще вземе участие в шоу мач под тепетата.

Часове по-рано

Малко преди двубоя кавалерът на "Златната топка" се срещна с кмета на града Костадин Димитров. Двамата са провели 40-минутен разговор, пише "Plovdiv24.bg". 

Това се случва само дни, след като Община Пловдив, заедно с изпълнителя на строежа на стадион "Христо Ботев" - Илиян Филипов, влязоха в сериозно пререкание с Българския футболен съюз относно провеждането на мача България - Унгария.

След края на срещата Камата отказал да говори пред медиите, а се насочи към плановете си за вечерта. А те се състоят в шоу за привържениците на футбола.

В Пловдив ще се проведе двубой с участието на легендите на българския футбол, стигнали до историческото четвърто място на Световното първенство в САЩ през 1994 г. Те ще премерят сили с отбор, изцяло сформиран от румънски депутати. Мачът е с начален час 15:00 ч. 

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

А "маджарите" междувременно се възмутиха от отношението на БФС спрямо Стоичков.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички