Десподов „изригна“ с култов коментар след загубата от Катар


Десподов „изригна“ с култов коментар след загубата от Катар
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

18146 0

Авторът на гола за националния отбор на България при загубата с 1:2 от Катар – Кирил Десподов, изрази интересно мнение след мача.

"Няма как да съм доволен с оглед на загубата. Няма значение, че съм отбелязал гол. Започнахме доста плахо мача, човек от техния отбор излезе сам срещу вратаря още в първата секунда. След десетата минута малко по-добре стояхме на терена, създадохме едно-две положения“, започна коментара си Десподов.

„Второто полувреме играхме по-добре, но виждате - малшанс. Защо започнахме плахо ли? Не е от страх със сигурност. Просто се дължи на липса на опит, липса на концентрация. Така си го обяснявам. Нищо обаче не е станало и няма за какво да съжаляваме“, продължи футболист №1 на България за 2021 год.

„Добър мач, видяхме горе-долу къде ще играят другите отбори на Световното, и така. Хърватия е двойно или тройно по-добър отбор от Катар, нямаме право на грешки там", каза още нападателят на Лудогорец.

А ето как се оправда Ясен Петров след резила срещу Катар.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Бруталната грешка на Михайлов за втория гол на Катар (ВИДЕО)

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички