България не се класира след най-добрите 4 в минифутбола, но приключи достойно (ВИДЕО)

Снимка: Българска Асоциация Мини Футбол

3218 0

Националният отбор на България по минифутбол приключи участието си на Световното първенство с поражение от Азербайджан (1:3).

Срещата бе част от четвъртфиналите на Мондиала в ОАЕ. Успехът бе оформен от Исаев (29'), Карилов (32'), Несторов (37') за победителите, а вратарят Гафаров оформи крайния резултат в 43-ата минута с автогол.

Така представителният ни тим завърши дебютното си участие на турнир от подобно ниво сред най-добрите осем. На полуфиналите Азербайджан ще спори с Казахстан.

Дотук "лъвовете" стигнаха без допуснат гол в груповата фаза, а на осминафиналите бе победена Англия с 2:1.

Следете всичко около отбора ни по минифутбол със SportLive.bg!