Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

4247 0

Неприятен момент беляза мача между Лудогорец и ЦСКА в Първа лига. Халфът на "орлите" Клод Гонсалвеш беше уцелен с предмет в лицето от агитката на "червените" и това се вижда на видео от срещата.

Инцидентът се случи през второто полувреме, когато пред вратата на Серджио Падт футболистите изчакваха изпълнението на корнер от ЦСКА. Предметът долетя от сектора на гостите в Разград.

Както е известно, в този мач ЦСКА допусна нечувана загуба, отстъпвайки с 0:5. Три от попаденията във вратата на "червените" паднаха през втората част. А ето как Алън Пардю оправда загубата.