Станислав Генчев преди ЛАСК: Дано спечелим поне точка

Снимка: Guliver/GettyImages

1250 0

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев бе доволен след победата над неговия тим с 2:0 над последния в Първа лига - Славия. Младият треньор коментира и предстоящият последен мач през сезона за тима в Лига Европа - срещу ЛАСК (Линц).

"И първото полувреме играхме добре, липсваше само гола. Имаме добри ситуации, ударихме и греда. Разликата бе, че отбелязахме през второто полувреме. Отборът се успокои след първия гол. Клаудиу Кешуру е важен за нас. Неслучайно е голмайстор на отбора всяка година. Предпочетохме да влез като резерва, защото му се натрупаха 4 мача за 10 дни, но той си свърши работата.

За нас е важно да печелим всеки един мач, няма значение срещу кой и къде. Неприятно е, че нямаме спечелена точка. Надявам се да играем добре и да спечелим поне една точка, като ще търсим и победата" - сподели Генчев.