Лоша вест в Разград: Лудогорец ще гони 11-ата без основен защитник


Лоша вест в Разград: Лудогорец ще гони 11-ата без основен защитник
Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1562 0

Десеткратният шампион на България Лудогорец ще гони 11-а титла без един от своите бранители, който е аут от терените за минимум 4 месеца, твърди "Gong".

Става въпрос за 23-годишния Шакил Пинас, който е роден в Нидерландия, но играе за националния отбор на Суринам.

Според изданието защитникът е претърпял операция на рамото заради травма, която го измъчва от началото на кампанията. До този момент той беше записал 23 мача, в които се бе отчел с четири асистенции.

Пинас пристигна в Разград със свободен трансфер от АДО Ден Хааг, но сега по всичко личи, че гостуването на Арда Кърджали (13 февруари) е било последното му участие в мач на Лудогорец през сезон 2021/22.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Защо за един футболист на Левски гостуването на Лудогорец (13 март) ще бъде от решаващо значение? (научете в линка)

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички