Бранител на Септември изригна срещу Лудогорец: Да закриваме българския футбол!

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

5986 0

Защитникът на Септември София - Асен Георгиев, използва социалните мрежи, за да коментира загубата на неговия отбор с 1:3 от шампиона Лудогорец.

Самият той беше замесен в две от спорните ситуации в хода на срещата, играна в Разград. През първото полувреме Георгиев беше изблъскан от Матиас Тисера при изравнителния гол на "орлите" срещу столичани, ала реферът Георги Иванов отказа да преразгледа ситуацията след консултация с колегите си във ВАР-буса.

През втората част пък според съдията Георгиев извърши фал срещу Тисера, след което последва дузпа за шампиона на България, като Оливие Вердон даде аванс в резултата в срещата между двата тима.

„Да закриват българския футбол и това е… няма смисъл да играем другите отбори !!!“, написа Георгиев във Facebook след мача. А какво беше крайното мнение на Светослав Петров след мача в Разград, разберете в този материал.