Локо (Пд) - Черно море по ТВ: Къде да гледаме двубоя в Първа лига?

Снимка: Lap.bg

1733 0

Тази вечер (2-ри юни, петък) от 19:45 часа ще се изиграе първият мач от четвъртия плейофен кръг в шампионската група на Първа лига. Той противопоставя Локомотив (Пловдив) на Черно море.

Двата отбора ще бранят единствено честта си в оставащите си два мача до края на първенството, тъй като вече загубиха шансове да се борят за четвъртото място и плейофа за участие в евротурнирите.

Към момента "моряците" заемат пето място в класирането с 54 точки, докато "смърфовете" са на шеста позиция с четири точки по-малко.

В редовния сезон пловдивчани и варненци си размениха по една домакинска победа, като освен това Черно море отстраниха своя съперник в осминафиналите за Купата на България.

Двубоят Локомотив (Пловдив) - Черно море ще бъде предаван пряко по "Диема спорт", можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.