Като на видеоигра: Опитен страж "подари" 7-ия гол на Рикардиньо (ВИДЕО)

Снимка: Levski.bg

3367 0

Левски си осигури добър аванс до почивката при визитата си на Локомотив Пловдив, след като поведе насред "Лаута" с 2:0.

В герои за "сините" се превърнаха зимното попълнение Рикардиньо и опитният Ивелин Попов, които отбелязаха попаденията - в 35-тата и 40-тата минута.

Комичната ситуация

Огромна грешка обаче допусна опитният страж на домакините при първото попадение - Илко Пиргов, който до голяма степен "подари" откриващия гол на гостите.

В рамките на няколко секунди дефанзивните играчи на домакините комбинираха със стража си, но в един момент той бе подложен на сериозен натиск. Пиргов обаче не изчисти топката, а реши да лъже "сините", което му изигра много лоша шега!

Следете Локомотив Пловдив - Левски НА ЖИВО със SportLive.bg!