Свързван с Левски подписа с... Арсенал


Свързван с Левски подписа с... Арсенал
Снимка: Levski.bg

7698 0

"Свързаният" в социалните мрежи с Левски - Рийс Нелсън, остава във футбола далеч от България, стана ясно преди няколко часа. Оказва се, че английският талант е сбъднал очакванията на местните специалисти и преподписа с "топчиите".

Бъдещето на младока

През изминалия сезон той имаше периферна роля със своите 18 мача за европейския гранд, но Микел Артета продължава да показва симпатии към него с новия контракт.

Той вкара и асистира на два пъти, включително много важния късен победен гол срещу Борнемут във Висшата лига. Към него реален интерес имаше и от Милан, тъй като контрактът на футболиста бе изтекъл и можеше да бъде привлечен като свободен агент.

Вижте как се очакваше Левски да плаща заплата на Нелсън, колкото дълга си към НАП!

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички