Рикардиньо посочи как Левски се е справил с Пирин и отправи пожелание

Снимка: Levski.bg

2137 0

Нападателят на Левски - Рикардиньо, бе избран за "Играч на мача" при гостуващия успех над Пирин с 2:1 в Благоевград. Двубоят бе част от 21-ия кръг в Първа лига.

Бразилецът вкара

Именно попадението на бразилецът направи разликата между отборите още до почивката. Той отчете, че се радва, че е донесъл успехът на "сините", но за него нямало значение кой вкарва за Левски.

Коментарът на Рикардиньо

"Благодаря на Господ за победата и семейство, приятелите, които ни подкрепяха. Днес бе трудно след червения картон на Кордоба, но излязохме с победата, защото останахме заедно и се борихме.

За всяка деветка е важно да вкарва голове и много се радвам, че победихме с моя гол. Важно е да вкарвам, защото придобивам увереност, но най-важното е да побеждаваме.

Различно е без Уелтън и Роналдо, но вярвам, че всички при нас имат качества. Ние сме голям отбор и се надявам да продължаваме с победите. Успехът в първия мач за годината дава допълнителна увереност и дано продължим с победите", категоричен е бразилецът.

Ето какво сподели Николай Костов след успеха на Левски над Пирин!

Още: ВИДЕО: С 2 решения за 1 минута Попов "взриви" първо публиката на Пирин, а после и на Левски

Феновете на Левски засвидетелстваха любовта си към Алексей Навални (СНИМКА+ВИДЕО)

Болка и щастие за ЦСКА: Пратеният в Пирин Асен Дончев с асистенция срещу Левски (ВИДЕО)