Още след първия мач: Съперникът на Левски в Лига на конференциите изглежда ясен след 5:0 (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

4961 0

Съперникът на Левски във втория квалификационен кръг на Лига на конференциите изглежда до огромна част изяснен, след като северномакедонският Шкупи разгроми Хегелман при визитата си с 5:0.

Припомняме ви, че столичани ще се изправят на 27-и юли и 3-ти август срещу победителя от гореспоменатата двойка, а тимът на Шкупи трябва да допусне умопомрачителен обрат при домакинството си, за да не се класира за следващата квалификационна фаза.

В голямата звезда за тима от западната ни съседка се превърна ямаецът Реналдо Сифъс, който вкара 4 попадения в четвъртък вечер. Той откри още в 11-ата минута и последваха голове в продължението на първата част, 56-ата и 62-рата минута. Междувременно и Кевен бе покачил в 23' за разгромния резултат на старта в Европа.

Любопитно е да се отбележи, че 23-годишният голаджия не се бе разписвал от април, но това не му попречи да размаже Хегелман.

Реваншът в Северна Македония е точно след седмица, а Левски ще гостува в първия мач на победителя от въпросната двойка.

Следете всичко от Лига на конференциите със SportLive.bg!