Нов проблем за Левски: Защитник се контузи на последната тренировка


Нов проблем за Левски: Защитник се контузи на последната тренировка
Снимка: facebook / levskiofficial

1229 0

Защитникът на Левски Келиан ван дер Каап е получил контузия по време на днешната тренировка на тима в Дубай. От клуба не обясниха каква е тя и колко е сериозна, вероятно предстоят прегледи.

Травмата си нидерландецът е получил в края на второто занимание в петъчния ден. Днес "сините" подновиха тренировки след двудневната пауза, която бяха получили.

Играчите на треньора Станимир Стоилов тренираха двуразово на базата си в емирството - "JA Sport & Shooting Center". Бранителите Кристиан Димитров и Жереми Петрис пропуснаха и двете занимания заради травми. А ето какви нови контроли обяви днес Стоилов. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички