Миланов: ЦСКА да се радва, че днес взе точка

Снимка: Официален сайт на Левски

11670 0

Капитанът на Левски Живко Миланов бе видимо разочарован от равенството на неговия тим с ЦСКА. Двата отбора завършиха 2:2 на "Васил Левски". Ето какво каза лидерът на 26-кратните шампиони.

"Треньорът каза, че настроението ни е такова, сякаш сме изгубили. Трябва да вдигнем главите и да продължим. Тежко е, че поведохме с 2:0 и ни изравниха. Тактиката ни бе да пресираме високо през първата част, вкарахме два бързи гола, след което се дръпнахме назад.

През втората част от наши две грешки успяха да ни изравнят. Знаехме, че ЦСКА има доста силни двама нападатели - Евандро и Али Соу. Опитахме да седим по-близко до тях, но вината си е наша. Трябваше просто да вкараме трети гол и да затворим мача.

Чест му прави на Тиам, че има три тренировки за месеца, но игра днес почти цял мач. Нашименто също не е готов, но игра днес.

Мисля, че в момента Левски е на прав път. Първи сме. ЦСКА могат да са щастливи, че взеха точка. Идва мачът с Лудогорец, да видим тогава какво ще стане."

Ето как Петър Хубчев коментира равенството 2:2 между ЦСКА и Левски.