Героят за ЦСКА: Вкараха ни два глупави гола, ако имаше още 10 минути, щяхме да ги бием

Снимка: Оф. сайт на ЦСКА

7342 0

"Спасителят" на ЦСКА Греъм Кери се появи от скамейката през втората част и направи две асистенции за крайното 2:2 в дербито с Левски. На почивката "сините" водеха с 0:2, но смените на "червените" на почивката дадоха нужния резултат.

"Мисля, че започнахме добре. Вкараха ни два глупави гола и това наруши самочувствието ни. След почивката знаехме, че трябва да сме по-офанзивни, излезнахме и вкарахме две попадения. Ако имаше още 10-тина минути можеше и да спечелим.

Започнахме да играем с повече агресия, печелихме първи и втори топки. Трябва да изолираме грешките. Началото наистина бе добро, владеехме топката, но направихме грешките и съперникът вкара. Спряхме грешките и започнахме ние да вкарваме.

Хареса ми първото дерби, имаше страхотна страст, агресия. Феновете бяха невероятни, благодаря и на тях."

Люпко Петрович също имаше любопитно мнение за мача между ЦСКА и Левски. Какво каза специалистът може да видите тук.