Левски ще почака още дълго завръщането на Радослав и Борислав Цоневи

Снимка: Официален сайт на Левски

1291 0

Левски няма да може да разчита на вероятно двамата си най-важни футболисти - братята Радослав и Борислав Цоневи, още доста време, информира "Тема Спорт". Очаква се двамата да могат да помогнат на любимия си клуб чак през април месец.

Припомняме, че двамата получиха контузии в колената в рамките само на няколко дни разлика и още тогава бе ясно, че ще отсъстват поне половина година. Радослав получи травмата си пръв - на 26 септември срещу Ботев Пловдив (загуба с 1:2) след само 9 минути игра.

Участта му бе последвана и от Борислав на 3 октомври при домакинството срещу Ботев Враца (завършило при равенство 1:1). Тогава той напусна терена контузен след 23 минути игра.  Към момента двамата се възстановяват, като процесът върви по план. А Левски е близо до нов спонсорски договор с втори букмейкър.