Хладно време и добра новина посрещнаха Левски във Франкфурт

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2104 0

Отборът на Левски и цялата 'синя" делегация са пристигнали във Франкфурт, където утре ще се изиграе реваншът срещу Айнтрахт в решителния плейоф за влизане в групите на Лига на конференциите.

Българската група е била посрещната от по-хладно време в Германия, както и от отлична новина. Тя гласи, че звездата на съперника - Рандал Коло Муани, няма да играе в реванша. Именно той вкара гола при равенството 1:1 в София преди седмица.

Очаква се тук отборът да проведе последна тренировка преди важния двубой, който е утре (31 август, четвъртък) от 21:30 часа.

Преди това треньорът Николай Костов ще даде пресконференция във Франкфурт с избран свой футболист. Той не може да разчита в мача на контузените Билал Бари и Марин Петков. А ето каква силна серия в Европа гони Левски в четвъртък.