Елин Топузаков ще дава пресконференция, от Левски поясниха кога и къде

Снимка: Levski.bg

1805 0

С публикация в официалния си сайт, от Левски обявиха, че старши треньорът на отбора - Елин Топузаков, ще говори пред журналисти преди гостуването на Локомотив Пловдив от 32-рия кръг на Първа лига.

Това ще се случи в утрешната събота, 20 май, от 17:30 часа, в залата за пресконференции на стадион "Георги Аспарухов".

"Сините" уточняват, че впоследствие тренировката на тима ще започне в 18:00 часа и ще бъде открита за фенове и представители на медиите само в първите 15 минути.

*Мачът Локо Пловдив - Левски е в неделя, 21 май, от 20:00 часа. Припомняме, че на 8 май столичани загубиха визитата си на "черно-белите" от последния кръг на редовния сезон с 0:1. В момента тимът на Топузаков е на четвърто място в класирането с актив от 55 точки, а този на Александър Томаш е шести с точно 50.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Отбор от Гърция е изпратил оферта за футболист на Левски?