ВИДЕО: ЦСКА се оборудва с дългочакания нов модерен автобус


ВИДЕО: ЦСКА се оборудва с дългочакания нов модерен автобус
Снимка: Оф. сайт на ЦСКА

3132 0

Футболистите на ЦСКА ще се радват на комфорта на модерен и луксозен клубен автобус. Той е дело на китайския концерн Yutong, който занапред ще бъде официален превозвач на "червените". Най-големият производител на автобуси в света е избрал за 31-кратните шампиони на България модел, определен за номер 1 в своя клас за миналата година на най-престижното изложение “BusWorld” в Брюксел.

Автобусът акостира тази сутрин на централната алея на стадион "Българска армия“. Визията му е издържана в традиционните клубни цветове, а оригиналната идея акцентира върху армейските ценности, на които се крепи величието и славата на ЦСКА.

Сред основните мотиви са законно притежаваната клубна емблема, както и слоганът "Няма бъдеще без история". Впечатляващото возило беше готово да "дебютира“ за мача с Левски в събота, но след отлагането му от страна на БФС, футболистите и спортно-техническият щаб на ЦСКА ще могат да му се насладят в предстоящото домакинство от Лига Европа срещу швейцарския Йънг Бойс. А защо отборът е нямал автобус през 2016 г. според бившия треньор на "червените" Едуард Йорданеску вижте тук. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички