Важен играч е под въпрос за ЦСКА за мача със Зоря в Украйна

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1780 0

Крилото на ЦСКА Георги Йомов е под въпрос за следващия мач на тима в Лига на конференциите - срещу Зоря Луганск, пише "Мач Телеграф". Той е с контузия след мача срещу Локомотив (Пловдив) в Първа лига, завършил с поражение с 1:3 за "червените".

Йомов получи травмата, когато асистира на Йоан Бай за гола в 84-ата минута, с който ЦСКА намали страховитото си изоставане. Първоначално от щаба на "червените" са се притеснили, че контузията е сериозна, но прегледът вчера сутрин е показал, че положението не е толкова лошо.

Двубоят срещу Зоря е в четвъртък, на украинска земя. В първия мач между двата тима Зоря победи с 1:0 в София и утежни положението на българския тим в групата. А ето с каква настройка отива тимът в Украйна според Греъм Кери.