Важен футболист на ЦСКА "виси" за битката с Локомотив в Пловдив

Снимка: CSKA.BG

1892 0

Един от футболистите на ЦСКА ще трябва да бъде много внимателен в предстоящия сблъсък с Арда, ако не иска да пропусне следващото тежко гостуване на своя отбор - срещу Локомотив Пловдив.

*"Червените" играят в Кърджали в петък (28 октомври), а на 1 ноември (вторник) е визитата на "Лаута" в отложен мач от 7-ия кръг на Първа лига.

28-годишният Дюкенс Назон получи четвъртия си жълт картон от началото на кампанията при победата с 4:0 над Ботев Враца през отминалия уикенд, а това означава, че, ако получи официално предупреждение и на "Арена Арда", ще бъде наказан за двубоя срещу "смърфовете"!

Интересно е да се отбележи, че хаитянецът "видя" три от четирите си картона в последните 3 мача на ЦСКА - освен във Враца, той бе декориран в жълто срещу Ботев Пловдив и Хебър Пазарджик. През сезон 20202/23 Назон е записал 711 игрови минути, разпределени в 17 срещи във всички турнири, в които се е отчел с 6 гола и 2 асистенции.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Разочаровал Стойчо Младенов се превръща в главната заплаха за Чочев (ВИДЕО)